V petek, 8. marca 2024, je na matični šoli v Dutovljah in podružnični šoli v Tomaju potekalo šolsko tekmovanje iz kriptografije STROGO ZAUPNO. Udeležilo se ga je skupaj 18 učencev.

Bronasta priznanja so dosegli: Klara Leskovšek in Gaj Vran (iz 3. B razreda), Maruša Brana in Kiyan Mauri (iz 4. A), Polona Gorup (iz 6. A) in Anže Požar (iz 9. A razreda).

Biserna priznanja so dosegli: Maksim Kaldachou (iz 3. B razreda), Oskar Lampe in Valentina Žerjal Macarol (iz 7. A) in Mia Berce (iz 8. A razreda).

Najboljši tekmovalci so se tudi uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 23. marca v Dekanih. To so: Maksim Kaldachou, Maruša Brana, Kiyan Mauri, Polona Gorup, Oskar Lampe, Valentina Žerjal Macarol, Mia Berce in Anže Požar.

Čestitamo vsem tekmovalcem!