Dragi učenci, starši in učitelji!

Zakorakali  smo  v  pomlad  in  pred  nami  je  nov  izziv.  Z  mesecem  aprilom  začnemo  z zbiranjem višinskih metrov. Naš cilj je osvojiti višino Triglava z obiskovanjem okoliških hribov. Vsak od prijavljenih bo do konca aprila skušal doseči višino 2864 m, kar je višina naše najvišje gore. Vabimo vse učence in njihove starše ter učitelje OŠ Dutovlje, da sprejmete ta izziv in si popestrite  pomladanske  dneve  s  hojo  v  hribe.  Z  redno  hojo  boste izboljšali telesno kondicijo, okrepili srce in pljuča ter se v naravi sprostili. Zainteresirani se prijavite pri učiteljih športa preko MS Teams do 1. 4. 2021. Vsi prijavljeni boste vključeni v ekipo TRIGLAVING, kjer boste dostopali do tabele za vpis doseženih višinskih  metrov.  Pri  merjenju  le-teh vam bo v pomoč mobilna aplikacija Strava ali katera koli druga aplikacija, ki meri višinske metre. Izziv bo trajal do 30. 4. 2021.Triglav že čaka na Kraševce! Vabljeni, da ga osvojite!

Športni pedagogi OŠ Dutovlje

Aljažev stolp - Wikipedija, prosta enciklopedija

Dostopnost