Na podlagi spremljanja trenutne situacije povezane s koronavirusom smo na Osnovni šoli Dutovlje in na Podružnični šoli Tomaj sprejeli dodatne preventivne ukrepe, zato je od četrtka, 12. 03. 2020, do preklica:

• vstop v prostore šole (garderoba, razred, večnamenski prostor – avla) dovoljen le našim učencem, zaposlenim ter staršem prvošolcev. Stik z ostalimi učenci lahko starši vzpostavite prek dežurnega učenca, preko zvonca pri vhodu v šolo ali drugih zaposlenih na šoli (učitelji, hišnik, čistilke).
  • Odpovedane so popoldanske dejavnosti v šolskih prostorih za zunanje uporabnike in izvajalce (plesna šola Mavrica, izrazni ples, karate, klekljanje, fotografski krožek, kamnoseški krožek, kitara, balet, košarka, nogomet, rokomet).
  • Govorilne ure se do preklica izvajajo le po telefonu ali po elektronski pošti.

Hvala za razumevanje.                 Miranda Novak, ravnateljica