V petek, 29. 9. 2023, smo na Podružnični šoli Tomaj v popoldanskem času sprejeli gospo Tanjo Pipan, Silvo Može,  Ivico  Žerjal, Erno Blokar in Majdo Rebec. Skupaj smo se povezali in oblikovali delavnico ročnih spretnosti, kjer so gospe svoje znanje z veseljem delile med otroke.

Z radovednostjo in predanostjo so se mlajši hitro prepustili ročnim izzivom kvačkanja, pletenja in šivanja. Vsakemu je uspelo narediti vsaj en ali več izdelkov. Ob koncu delavnice smo skupaj ob malici poklepetali o otroških izkušnjah in šolanju včasih v primerjavi z današnjim časom.

Čas nam je zelo hitro minil in bili smo navdušeni, da smo ga lahko skupaj preživeli.

Vsem starejšim občanom ob Mednarodnem dnevu starejših želimo veliko veselja ter prijetnih misli.