Dragi učenci, spoštovani starši!

Danes, v nedeljo, 15. 03. 2020, je vlada sprejela odlok o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje, zato je do nadaljnjega ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok.  Kdor potrebuje varstvo naj se obne na Občino Sežana.

Danes, v nedeljo, 15. 03. 2020, je vlada sprejela odlok o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje, s katerim od jutri do preklica zaradi preprečevanja širjenja nalezljive bolezni COVID-19 prepoveduje zbiranje ljudi v vseh izobraževalnih ustanovah. Do nadaljnjega je ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok, saj je širjenje virusa COVID-19 najintenzivneje prav preko najmlajših, neposredno ogroženo pa je tudi vse zaposleno osebje. Več si lahko preberete na povezavi.

Občina Sežana obvešča

Pazite nase in varujte svoje zdravje!       Miranda Novak, ravnateljica

Dostopnost