V skladu z navodili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, Nacionalnim inštitutom za javno zdravje ter Občino Sežana, vas obveščamo, da posebnih omejitev pri izvajanju pouka in drugih dejavnosti šole do nadaljnjega ne predvidevamo. Pouk na šoli poteka običajno, brez omejitev.

Na šoli bomo ukrepali podobno kot ob drugih nalezljivih boleznih. Učence smo seznanili s potrebnimi ukrepi ter jih vsakodnevno osveščamo o pomembnosti umivanja rok, pravilnega kašlja, razkuževanja rok itd. Na šoli skrbimo za dezinfekcijo vratnih kljuk in ograj na stopniščih ter redno zračenje prostorov. V primeru hujših razmer bomo ustrezno ukrepali.

Kot sporoča Ministrstvo za zdravje, v Sloveniji ni razloga za preplah, a je kljub temu potrebno biti izredno previden. Več informacij lahko dobite na spodnji povezavi.

Miranda Novak, ravnateljica