Diplome likovnega natečaja Together

17.10.2017

Naši učenci so sodelovali na mednarodnem natečaju likovne razstave z naslovom Together, ki ga vsako tretje leto organizira Finski center umetnosti za otroke in mlade. Letos so prejeli 6800 del iz 66 držav. Profesionalni umetniki in likovni pedagogi so naredili izbor in podelili 670 diplom.

Diplomo so prejeli Jerneja Jekše pod mentorstvom Tanje Planinšček, Marcel Vrabec in Jaka Marinac pod mentorstvom Tine Ostrouška.

Teden otroka v Tomaju

10.10.2017

V prvem tednu oktobra, ki je posvečen otrokom, so se otroci podružnice Tomaj udeležili več dejavnosti.

Slike v galeriji

Zaključna prireditev učencev 1. r., 20. 6. 2017

01.07.2017
Učenci 1. r. so na zaključni prireditvi premierno uprizorili lutkovno igrico Bav bav. Nastop je bil obarvan z več plesnimi točkami. Predstavili so se tudi s programom, ki so ga pripravili pri krožkih italijanščine in angleščine.

Fotoutrinki