Šolsko tekmovanje iz logike

V četrtek, 28. septembra 2023, je na matični šoli v Dutovljah in podružnični šoli v Tomaju potekalo 38. tekmovanje iz znanja logike, na osnovni stopnji.

Bronasta priznanja so dosegli sledeči učenci: Maksim Kaldachou (iz 3.B razreda), Ela Žvab Oblak (iz 4.A), Lan Pirc (iz 4.B), Zofija Leskovšek (iz 5.B), Vid Pirc (iz 6.B) in Valentina Žerjal Macarol (iz 7.A razreda).

Priznanje za sodelovanje pa kot najbolje uvrščena med osmo- in devetošolci prejme Mia Pirc (iz 8.B razreda).

Čestitke vsem tekmovalcem in njihovim mentorjem!

Zlati priznanji

Na odprtju razstave 3. mednarodnega likovnega natečaja Portret – moj notranji jaz, sta učenca 7. razreda OŠ Dutovlje Gaia Balde in Dan Ebling prejela zlato priznanje za svoji grafiki. Zaključna prireditev je potekala v sredo, 7. junija 2023 na OŠ Dornberk.

Učencema iskreno čestitamo.