… v šolskem letu 2018/2019:

PRIIMEK IN IME PREDMET GOVORILNA URA
BRATINA BERČAN NADJA GUM;MPZ, OPZ petek, 5. šol. u.
BREMEC NEJTA MAT;
izbirna predmeta UBE, MME;
računalničarka
ponedeljek, 2. šol. u.
BRIC NATAŠA 2.r torek, 2. šol. u.
GREGORČIČ IRIS OPB po dogovoru
INTIHAR NINA ZGO, DKE torek, 4. šol. u.
JAZBEC RENATA 4. r. ponedeljek, 4. šol. u.
JERANČE MAJDA 3. r. sreda, 3. šol. u.
KAVČIČ DOROTEJA NAR, BIO, GOS;
izbirna predmeta SPH 7. r., NPH 9. r.;
vodja šolske prehrane
torek, 5. šol. u.
KOBAL ČERNE DOROTEJA MAT, TIT četrtek, 5. šol. u.
KONIČ LAVRA 1.r sreda, 5. šol. ura
KOVAČ JURANČIČ BARBARA TJA ponedeljek, 5. šol. u.
LISJAK IRIS KEM četrtek,  4. šol. u.
MARKOČIČ VLASTA LUM;
izbirni predmet LS3
torek, 5. šol. u.
MIKLAVEC BOJAN ŠPO;
izbirni predmeti ŠZZ 7. r., IŠP 8. r., ŠSP 9. r.;
torek, 5. šol. u.
NOVIČ VALENTINA 3. r. sreda, 3. šol. u.
OREL ANA MAT, FIZ ponedeljek, 5. šol. u.
OSTROUŠKA TINA TJA, N1A, OPB četrtek, 2. šol. u.
PIPAN VIDA 5.r ponedeljek, 2. šol. u.
POČKAR TINA GEO petek, 6. šol. u.
RAMIREZ LEJLA ŠPO, izbirni predmeti ŠZZ 7. r.,
IŠP 8. r., ŠSP 9. r., OPB
ponedeljek, 4. šol. u.
RUDEŽ MIRANDA 1.r sreda, 5. šol. u.
IRENA RUSTJA neobvezni izbirni predmet N2N po dogovoru
STREHAR STAŠA izbirni predmeti II1, II2, II3;
neobvezni izbirni predmet N2I;
ITJ krožek
sreda, 4. šol. u.
ŠKRK KOSMAČ SVETLANA SLJ torek, 3. šol. u.
ŠTEMBERGER LOREDANA knjižničarka, pomočnica ravnateljice po dogovoru
VASIĆ LJUBOMIR TJA;
izbirni predmet RAD
četrtek, 2. šol. u.
ZUPANČIČ KATJA svetovalna delavka, DSP psiholog po dogovoru
ŽAGAR SARA SLJ; DSP pedagog petek,  3. šol. u.
MIRANDA NOVAK ravnateljica po dogovoru

 

Podružnična šola v Tomaju
TANJA PLANINŠČEK,
PETRA MALALAN
ponedeljek, 6. šol. ura 1. r., 2. r. Tomaj 22 (13 + 9)
ANITA UKMAR četrtek, 3. šol. ura 3. r. Tomaj 11
NATAŠA VRABEC FON torek, 3. šol. ura 4. r., 5. r. Tomaj 16 (7 + 9)
MIRIJAM KRAŠNA ŠTOKA petek,  5. šol. ura PB1 Tomaj
(1. r., 2. r.)
MAJA HLAD torek,  5. šol. ura PB2 Tomaj
(3. r., 4. r., 5. r.)

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNI DELAVCI

 

ALENKA FAJDIGA kuharska pomočnica
NEVENKA GOLMAJER čistilka
VOJKO HREŠČAK glavni kuhar
KARMEN IVANČIČ gospodinjec
SABINA KOBAL poslovna sekretarka
TANJA KOCINA računovodkinja
VIDA KRSTAN kuharica
MIRA MILINKOVIČ čistilka
DARJA MOČNIK čistilka
OTON MRAVLJA hišnik
MAJDA RODICA kuharska pomočnica
MILENA ŠTOK čistilka
MILENA TAVČAR kuharica
RAHMANE TAVČAR čistilka