V mesecu oktobru smo na podružnični šoli v Tomaju sodelovali na natečaju:  »Leti, leti že 70 let«. Skupaj z založbo Mladinska knjiga smo praznovali 70. rojstni dan legendarne knjižne zbirke Čebelica.

Razstavo knjižic iz zbirke smo pripravili na hodniku šole. Knjige so bile dostopne vsem učencem v listanje, branje in raziskovanje. Po mizah smo jih razporedili glede na leta izdaje. Najstarejši izvodi sodijo v leto 1970.  Na založbo smo poslali poročilo in fotografije. Prejeli smo zahvalo za skrbno pripravljeno razstavo in aktivno sodelovanje. V tednu po jesenskih počitnicah smo na šolo prejeli presenečenje. Za dobro opravljeno delo smo dobili. knjižno nagrado – slikanico Miška iz stripov. Učenci so bili navdušeni. Knjiga bo obogatila našo knjižnico.