Eden izmed mnogih dogodkov, ki vsako leto povezuje učence po vertikali, je tudi podelitev bralnih značk.

Ob tej priliki smo letos v juniju strnili ta bralni projekt z obiskom srčne in nasmejane pisateljice Nataše Konc Lorenzutti. Mlajše bralce je navdušila s svojo doživeto zaigrano kamišibaj predstavo, nekoliko starejše pa je pritegnil pogovor  o vsakodnevnih življenjskih dogodivščinah in tegobah. Izvedeli smo tudi od kod naslov knjige Groznovilca, kako nastajajo njene knjige in še veliko drugih zanimivosti. Prvošolce je prevzelo njihovo prvo prisluženo bralno priznanje, ki so ga prejeli vsak posebej iz rok naše gostje. Z velikim veseljem smo podelili tudi zlata priznanja, priznanja »s težo« – to so priznanja za devet let vztrajnega branja v projektu Bralna značka.

Čestitke vsem vztrajnim bralcem!

Dostopnost