V petek, 10. maja 2024, je na matični šoli v Dutovljah in podružnični šoli v Tomaju potekalo šolsko tekmovanje s področja logike LOGIČNA POŠAST. Udeležilo se ga je skupaj 35 učencev.

Bronasta priznanja so dosegli: Mark Čuk in Lana Vitez (iz 2. A razreda), Natali Vrabec (iz 3. A), Klara Leskovšek (iz 3. B), Ela Žvab Oblak, Leja Mahnič, Kaja Kocjan, Kiyan Mauri in Ksena Prelec (iz 4. A), Gabriel Daneu Kavre, Luka Vidmar in Neža Cvelbar (iz 5. A), Maks Tavčar (iz 7. A), Ema Može Malalan (iz 8. A), Neja Sitar Čotar in Neli Verbek Gregorič (iz 8. B) ter Katja Starc (iz 9. A razreda).

Biserna priznanja so dosegli: Oliver Orel, Žiga Macarol, Lea Ravbar, Kaja Bizjak in Benjamin Krajcar (iz 2. A razreda), Anaia Novič (iz 3. A), Maksim Kaldachou (iz 3. B), Karlo Vrabec (iz 4. A), Oskar Lampe in Valentina Žerjal Macarol (iz 7. A) ter Kaja Merkelj (iz 8. B razreda).

Najboljši tekmovalci so se tudi uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 25. maja v Dornberku: Oliver Orel, Anaia Novič, Maksim Kaldachou, Karlo Vrabec, Gabriel Daneu Kavre, Oskar Lampe, Kaja Merkelj in Katja Starc.

Čestitamo vsem tekmovalcem!

Dostopnost